Teenused

Pakume kõiksuguseid teenuseid, mida üks loovagentuur või reklaamiagentuur pakkuda võiks. Terviklahendused planeerimisest ja ideede loomisest kuni teostuseni.

Reklaamteenuste hulka kuuluvad: veebilehe tegemine, erinevate reklaamvideote või digiekraanide loomine, fototeenused ning erinevad disainitööd. Samuti pakume erinevaid digiturundusteenuseid: sotsiaalmeedia haldus, Google adwords kampaaniad, kodulehe SEO optimeerimine/analüüs, sisutekstide loomine jpt.

kodulehe tegemine - SEO teenus

Kodulehed

LIHTSATEST KAMPAANIA LEHTEDEST KEERUKATE VEEBIPOODIDENI.

separator

Loome kodulehe, mis ühtib just Sinu ettevõtte vajaduste ja eesmärkidega. Teame, et koduleht üksinda võibki otsingumootorite “avamerele” ulpima jääda. Seega pakume terviklahendusi, et kodulehele õige suund anda. Aitame ka olemasoleva kodulehe rohkem nähtavamaks teha.

Foto

TÄHTSAD HETKED, MIS VAJAVAD JÄÄDVUSTAMIST

separator

Teeme fotosid üritustest, inimestest, toodetest ning kõigest, kes kaamera eest ära ei jookse. Kirjuta meile oma soovist ja leiame lahenduse!

Video

TÄISLAHENDUS IDEEDE MÕTLEMISEST KUNI REKLAAMI VALMIMISENI.

separator

Loome videoid sotsiaalmeediasse, telesse, linnaekraanidele ning praktiliselt igale poole kuhu vaja. Kirjuta meile oma ideest ning loome koos midagi põnevat!

Disain

KUJUNDUSED JUST SINU ETTEVÕTTE STIILIS.

separator

Loome kõiksuguseid kujundusi. Logod, flaierid, bännerid, kleebised – you name it! Oleme reklaamiagentuur, kes hindab pikaaegset ja edukat koostööd. Kirjuta meile oma ideest ning loome koos midagi põnevat!

Turundus

SISULOOMISEST SÜGAVATE TURUNDUSPLAANIDENI

separator

Aitame Sinu tootel/teenusel jõuda kliendini. Loome töötavaid sisutekste. Aitame läbi viia Facebook, Google, Instagram kampaaniaid. Optimiseerime kodulehte, et leitavus ja kliendi usaldus kasvaks!
Oleme reklaamiagentuur, kes väärtustab pikaaegset ja edukat koostööd.