Filmimine ja videomontaaž

Loome erinevaid videoid sotsiaalmeediasse, telesse, linnaekraanidele ning praktiliselt igale poole kuhu vaja. Oleme kursis tehniliste nõuetega, mis on vajalikud, kui video on suunatud Telesse või erimõõtudes linnaekraanidele. Lisaks tehnilisele poolele aitame kliendil välja mõelda reklaamikampaaniaid.

Kui teil on video või kujundus juba valmis, siis pakume eraldi videomontaaži või animeerimist. Kuid pakume ka täislahendust, kus kogu teostus ning mõtted tulevad meie spetsialistide käest.

Igakuiste reklaamklippide tegemise puhul on meil püsiklientidele soodsamad hinnad. Pakume lisaks ka erinevaid fototeenuseid, kui lisaks videole on vajadus ka fotode järele.

Kirjuta meile oma ideest ning loome koos midagi põnevat!

Reklaamvideo

TV, DIGIEKRAANID, YOUTUBE, SOTSIAALMEEDIA, VEEBIBÄNNERID.

Meeldejäävad ning efektiivsed reklaamvideoid. Täislahendus ideede mõtlemisest kuni reklaami valmimiseni. Loome videoid sotsiaalmeediasse, telesse, linnaekraanidele ning praktiliselt igale poole kuhu vaja. Pakume nii filmimist kui ka videomontaaži.

Kirjuta meile oma ideest ning loome koos midagi põnevat!

Ürituse filmimine

FIRMAPEOD, SPORDIVÕISTLUSED, JÕULUÜRITUSED, KONVERENTSID, MESSID

Ettevõtte suvepäevad, jõulupeod, messid, konverentsid – kõiksuguste ürituste jäädvustamine meeldejäävasse videosse. Loome Sinu üritusest kokkuvõtva video, mida on hea hiljem kõikidele huvilistele näidata. Saame aidata ka videole sotsiaalmeedia kampaania loomisel.

Kirjuta meile oma üritusest ja leiame lahenduse!

Õppevideo filmimine

INFORMATIIVSED NING KAASAHAARAVAD ÕPPEVIDEOD.

Õppevideote puhul on vaja lisaks heale sisule mõelda, kuidas videopildis info edasi anda. Oleme teinud väga erinevaid õppevideoid ning anname alati endast parima, et lõpptulemus kõnetaks vaatajat.

Digiekraanide loomine

DIGIEKRAANID, LINNAEKRAANID, SISEEKRAANID, MOTION DESIGN, BÄNNERREKLAAMID

Silmapaistvad reklaamvideoid erimõõtudes linnaekraanidele. Tänavatel paiknevad digiekraanid/linnaekraanid on muutumas järjest võimsamaks reklaamimistööriistaks. Eriti efektiivne on seal reklaamida kindlaid kampaaniaid või üritusi, kus sõnum on kiire ja konkreetne.
Kirjuta meile oma ideest ning leiame parima lahenduse!

NB! Igakuise tellimuse puhul soodsamad hinnad.

Muusikavideo filmimine

MUUSIKA-, LIVE-, LÜÜRIKAVIDEOD.

Muusikavideod vajavad alati spetsiaalset lähenemist nii artisti stiilile kui laulu meeleolule. Kui soovid luua oma laulule videot, siis kirjuta meile oma mõtetest ning leiame parima lahenduse!

Lihtsamad Live-muusikavideote hinnad algavad 250+km €, teiste videote puhul oleneb kõik projekti mahust.

logo

Soovid lisainfot?

KAS SUL ON IDEE, MIS VAJAB TEOSTUST?

"*" tähistab nõutud välja

This field is for validation purposes and should be left unchanged.