SEO teenus

Milleks on SEO teenus ehk otsingumootoritele optimeerimine vajalik?

Kodulehe SEO on tähtis, kui soovid otsingumootorites paremini välja tulla. Kui sulle tundub, et konkurendid on Google otsingutes paremal positsioonil, siis tõenäoliselt on nende veebilehel juba SEO peale mõeldud. See ei ole seotud Google Ads’iga vaid tegu on orgaanilise tulemusega, mis võib alguses tähendada suuremat investeeringut, kuid ühel hetkel toob see orgaanililiselt liiklust veebilehele, mille eest ei pea kliki eest maksma.

Kirjuta meile oma murest ning anname endast parima, et leida olukorrale kõige soodsam ning parem lahendus.

Loe rohkem SEO kohta meie blogist: SEO optimeerimise TOP 6 viga

laptop with a website open

Kodulehe audit

TEEME KODULEHELE PÕHJALIKU ANALÜÜSI – LEIAME ÜLES PROBLEEMSED KOHAD

Analüüsime kodulehe turvalisust ning SEO-d. Koostame dokumendi, kus on kirjeldatud erinevad probleemid, mis pärast edukat lahendamist annaksid sulle kiirema, parema tulemusega ja turvalisema veebilehe. Üldjuhul on auditi tulemuseks 3-8 leheküljeline dokument infoga, mis oleks mõistlik veebilehel korda teha. Auditi saad edastada kodulehe arendajale või võtame töö ise ette.

Küsi pakkumist!

Kodulehe optimeerimine (SEO)

VEEBILEHE SEO KORRASTAMINE, ET KA GOOGLE MÕISTAKS LEHE SISU.

separator

Teeme kodulehele korraliku analüüsi ning alustame optimeerimist kõige kriitilisema probleemiga. Pakume nii ühekordset põhiliste probleemide lahendust kui ka järjepidevat ülevaatust, kus analüüsime lehte kord kvartalis või kuus ning teeme uued korrastused. Mida tähtsam on veebileht sinu ettevõtte käibele, seda rohkem tasub SEO-le panustada.
Küsi pakkumist ja leiame parima lahenduse.

Küsi pakkumist!
logo

Soovid lisainfot?

KAS SUL ON IDEE, MILLEGA SAAME ABIKS OLLA?

Võta ühendust!