SEO teenus

Milleks on SEO teenus ehk otsingumootoritele optimeerimine vajalik?

Kodulehe SEO analüüs on tähtis, kui soovid otsingumootorites paremini välja tulla. Kui sulle tundub, et konkurendid on Google otsingutes paremal positsioonil, siis tõenäoliselt on nende veebilehel juba SEO peale mõeldud. See ei ole seotud Google Ads’iga vaid tegu on orgaanilise tulemusega, mis võib alguses tähendada suuremat investeeringut, kuid ühel hetkel toob see orgaanililiselt liiklust veebilehele, mille eest ei pea kliki eest maksma. Lisaks läbimõeldud märksõnade analüüsile teeme sinu kodulehe kiiremaks ning turvalisemaks.

Kui sind vaevab aeglane koduleht või sinu veebileht pole mobiilisõbralik, siis tasub kindlasti see korda teha. Mõlemad tegurid on ühed tähtsaimad komponendid parema SEO tulemuseks. Kuna otsingumootorite huvi on pakkuda kvaliteetset sisu otsijale, siis kohe esimese asjana välistatakse veebilehed, mis on aeglased ja ei tööta korralikult mobiilivaates.

Kirjuta meile oma murest ning anname endast parima, et leida olukorrale kõige soodsam ning parem lahendus.

Loe rohkem SEO kohta meie blogist: SEO optimeerimise TOP 6 viga

seo analüüs veebileht

Kodulehe audit ja SEO analüüs

TEEME KODULEHELE PÕHJALIKU ANALÜÜSI – LEIAME ÜLES PROBLEEMSED KOHAD

Analüüsime kodulehe turvalisust ning SEO-d. Koostame dokumendi, kus on kirjeldatud erinevad probleemid, mis pärast edukat lahendamist annaksid sulle kiirema, parema tulemusega ja turvalisema veebilehe. Üldjuhul on auditi tulemuseks 3-8 leheküljeline dokument infoga, mis oleks mõistlik veebilehel korda teha. Auditi saad edastada kodulehe arendajale või võtame töö ise ette.

Kodulehe optimeerimine (SEO)

VEEBILEHE SEO KORRASTAMINE, ET KA GOOGLE MÕISTAKS LEHE SISU.

separator

Teeme kodulehele korraliku analüüsi ning alustame optimeerimist kõige kriitilisema probleemiga. Pakume nii ühekordset põhiliste probleemide lahendust kui ka järjepidevat ülevaatust, kus analüüsime lehte kord kvartalis või kuus ning teeme uued korrastused. Mida tähtsam on veebileht sinu ettevõtte käibele, seda rohkem tasub SEO-le panustada.
Küsi pakkumist ja leiame parima lahenduse.

SEO kiiranalüüs (tasuta)

SAA 1 MINUTIGA TEADA ESIMESTEST SEO PROBLEEMIDEST VEEBILEHEL

SEO kiiranalüüs aitab Sul paremini mõista veebilehel olevaid murekohti, mis mõjutavad lehe otsingumootoritest (Google, Bing jne) välja tulemist. Analüüs annab soovitusi ja infot, milleks mõni muutus vajalik on. Pärast kiiranalüüsi on loodetavasti sul veidi parem ettekujutus SEO-st.
Tegu on hetkel veel täiesti tasuta tööriistaga nii et pane oma veebileht proovile!