Kodulehe tegemine – müügimees, kes ei vaja puhkust

LIHTSATEST KAMPAANIALEHTEDEST KEERUKATE VEEBIPOODIDENI.

  • Kas sul puudub koduleht või praegune veebileht ei anna müügile hoogu juurde?

  • Kas soovid saada rohkem päringuid ja müüki?

  • 79% kodulehe külastajatest, kes kogevad aeglast veebilehte, ei külasta lehte enam uuesti.

Loome kodulehe, mis ühtib just Sinu ettevõtte vajaduste ja eesmärkidega. Teame, et koduleht üksinda võibki otsingumootorite “avamerele” ulpima jääda. Seega pakume terviklahendusi, et kodulehele õige suund anda. Aitame ka olemasoleva veebilehel paremini otsingumootorites välja tulla.
Valmistame kõiksuguseid veebilehti alutades lihtsatest onepageritest ning lõpetades keerukate e-poodidega. Meie jaoks on tähtis, et veebileht oleks kiire ning, et külastajal oleks seda lihtne kasutada. Tänapäeval on väga oluline, et veebileht oleks mobiilisõbralik, sest enamus veebilehtede külastustest tulevad just telefonidest. Seega teeme kindlasti veebilehe mobiilisõbraliku ilma funktsionaalsust kaotamata.

WordPress, WooCommerce, HTML, CSS, PHP, Javascript, C#

Enamus juhtudel vajab meie klient WordPress veebilehte. Miks? WordPressis on lihtne tavakasutajal hiljem sisu muuta. Nii ei pea iga väikese muudatuse puhul pöörduma arendaja poole. Tõsi mõningate muudatuste puhul on mõistlik lasta see arendajal ära teha ja üldjuhul on ikkagi tark tellida kodulehele haldaja, kes veebilehel kätt pulsil hoiab. Enamus juhtudel on WordPress kõige mõistlikum valik, kui just ei ole plaan teha uut Facebooki või AirBNB-d.
Kui aga WordPressi võimalustest jääb väheseks ja vaja veidi spetsiifilisemat veebirakenduse lahendust, siis anname sellest kindlasti kohe alguses mõista ja leiame tööks sobivamad tööriistad. Programmeerimiskeeled, mida valdame on C#/.NET, Javascript ja loomulikult HTML ning CSS. Selles kategoorias arendustööd on loomulikud mahukamad ning seetõttu ka kallimad.

Kodulehe tegemine

Meie tehtud kodulehed on alati SEO-, mobiili- ja kasutajasõbralikud. Meie eesmärk on luua veebileht, mis suurendaks teie ettevõtte kliendibaasi ning käivet.
Pakume järelteenusena ka haldamisteenust, mis loomulikult ei ole kohustuslik, kui tunned ennast väga mugavalt sellel alal. Veebilehe haldust on võimalik tellida ka siis, kui leht on juba olemas.

Kodulehe SEO

VEEBILEHED OTSINGUMOOTORITELE KERGESTI LEITAVAKS

separator

Teeme Sinu kodulehe otsingumootorite jaoks kergesti loetavaks ja leitavaks. Enam ei piisa ainult ilusast veebilehest, et kliendini jõuda. Tänapäeval on järjest tähtamaks muutunud lehe SEO ehk otsingumootorite jaoks optimiseerimine. Otsingumootorid nagu näiteks Google peavad veebilehtedel olevat infot ja lehe kiirust väga tähtsaks. Kui soovid konkurentsiga kaasas käia, siis soovitame veebilehe SEO sõbralikuks teha.

logo

Soovid lisainfot?

KAS SUL ON IDEE, MILLEGA SAAME ABIKS OLLA?

"*" tähistab nõutud välja

Privaatsuspoliitika*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.