Veebilehe tõlkimine (WordPress, Woocommerce, WPML, Polylang tõlke lisamine)

Veebilehe tõlkimine on parim viis, kui soovid ettevõtte tegevusega laieneda mõnda välisriiki. Selleks, et välismaal tegutsev klient saaks teie ärist paremini aru on väga kasulik kui veebileht või woocommerce e-pood on tõlgitud kliendile sobivasse keelde. Tänapäeval inglise keele (Eestis ka vene keele) olemasolu veebilehel aitab saavutada veebilehega paremaid tulemusi.

Pakume veebilehe tõlkimise ning ka tõlgete lisamise teenust (kui tõlge on olemas, aga ei oska ise veebilehele tõlkeid seadistada). See sobib ideaalselt sulle, kui sul juba on näiteks WordPressis loodud veebileht või Woocommerce e-pood ning soovid lisada olemasolevale veebilehele keeli juurde. Kui soovite tõlked tellida ise, siis saame soovitada häid tõlkebüroosid või kui soovid tekstid ise tõlkida, siis on ka see hea ja soodsam variant. Muidugi alati tasub usaldada professionaalseid tõlkijaid, kes tegelevad sellega igapäevaselt ning oskavad tõlkimisel silmas pidada turundust, SEO-d ning muid tähtsaid aspekte.

Veebilehe tõlkimine WPML, Wordpress, Woocommerce kodulehe tõlkimine - Pilt Ruudus

Kodulehe tõlgete lisamisel ja tõlkimisel peame kinni tähtsatest SEO reeglitest, et otsingumootorite jaoks oleks kogu lehe sisu arusaadav ning struktuur korrektne. Pakume ka eraldi SEO teenust, kui soovite veebilehega tulla paremini Google otsingutest välja.

Kodulehe tõlkimise hind kujuneb mitmetest teguritest. Nendeks on veebilehe maht, keelte hulk, praeguse kodulehe olukord ning palju muud. On ka ette tulnud olukordi, kus osa veebilehest ei toeta tõlgete lisamist ning sellisel juhul on mõistlikum luua uus ja parem veebileht, mis seda teeb. Ka sellisel juhul saame abiks olla: telli uus koduleht.

Kirjuta meile oma soovist ning leiame parima lahenduse, kuidas teha teie veebileht mitmekeelseks.

Kodulehe keele lisamise hind alates 150€ + km.