Mida mõelda ennem reklaamvideo tellimist?

Kui eesmärk on tutvustada uut toodet/teenust, siis seda visuaalselt tutvustav reklaamvideo on ideaalne lahendus.

Tänapäeval on populaarsust kogumas mainevideo, mis Teie veebilehel või sotsiaalmeedias annaks kliendile ettekujutuse, millega tegelete. Hea mainevideo tugevdab kliendi ning koostööpartnerite silmis usaldust ning annab eelise konkurentide suhtes.

Mida soovid videos näha?

Reklaamvideo on ettevõtte tegevust tutvustav video. Reklaamiga annad ülevaate ettevõtte toodetest ja teenustest, tuues välja põhilised konkurentsieelised.

Video sõnum peaks olema kiire ja selge. Tänapäeva inimene kaotab tähelepanu väga kiirelt ning kui esimese 5 sekundiga video vaataja silma ei haara on tõenäosus väga väike, et videot edasi vaadatakse.

Kas reklaam hakkaks jooksma sotsiaalmeedias, telekas või mujal?

Loe seda punkti, kui tähtis on võimalikult väike videomaht (vajalik veebilehtedes, et vältida veebilehe aeglast laadimist) või video formaadi suurus (vajalik sotsiaalmeedias või linnaekraanidel, kus mõned jagamiskohad ei toeta tavalist videoformaati vaid vertikaalset telefoni formaati või erimõõdus digiekraane).

Videol on tavaliselt kindlad formaadid ning üldjuhul sellel punktil pole vaja pikalt peatuda. Küll aga ennem tellimuse esitamist tuleks mõelda, kuhu video läheb. Sellisel juhul saab loomise alguses juba arvestada videopildi suurusega.

Kui ei ole veel kindel või vajad nõu, millises formaadis või kus videot mõistlik näidata oleks, siis oskame nõustada, kui reklaamvideo peaks vajama kindlat formaati või kohtlemist. Näiteks telereklaamidel ning linnaekraanidel on alati kindlad reeglid, mida videotegemisel tuleb jälgida.

Kirjuta meile oma soovist meilile info@piltruudus.ee ning leiame koos parima lahenduse, kuidas Teie teenust või toodet reklaamida.

Video päring

Päringu saatmine on täiesti tasuta ning ei kohusta tellima. Pärast saatmist võtame Sinuga ühendust, arutame plaani läbi ning teeme omapoolse pakkumise.

"*" tähistab nõutud välja

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Powermoon Hexaspace reklaamvideo
Takton ettevõtte video
Softmed Mainevideo
Reparo Solarise keskuse uuenemine
Settle Estonia Vitali kogemus
Settle Estonia reklaamvideo