Kinnisvara pildistamine

Miks teha kinnisvarast kvaliteetseid fotosid?

  • Oled otsustanud kinnisvara müüki panna. Et kinnisvara väärtus peegelduks ka pildis, ei saa leppida lihtsate telefoni piltidega! Huviliste hulk on märkimisväärselt suurem, kui lased pildi teha professionaalsel fotograafil, kes lisaks pildistamisele oskab foto maagiliseks töödelda.
  • Soovid enda korterit/maja välja üürida. Potentsiaalsed rentnikud langetavad oma esimesed otsused pilte vaadates. Sellises faasis võivad mitmed huvilised ära kaduda, kui pildid pole piisavalt atraktiivsed.
kinnisvara piltkinnisvara foto

Kinnisvara fotograaf aitab koos mõelda, kuidas ja millal on mõistlik pilte teha. Kui soovid lisaks sisepiltidele ka välipilte, siis anna sellest meile ette teada. Sellisel juhul oskame valida parima kellaaja, millal kõige parem pilte teha.

Kui oled kinnisvara arendaja, siis saame kinnisvara piltidele juurde pakkuda terviklahendust, kus lisaks piltidele saame valmistada veebilehe, pakkuda erinevaid turundusteenuseid ning vajadusel luua ka meeldejääva video.

Et Sinu järgmine KV.ee kuulutus paistaks silma uute piltidega, kirjuta meile ja leiame koos lahenduse.

Telli kinnisvara fotograaf

Päringu saatmine on täiesti tasuta ning ei kohusta tellima. Pärast saatmist võtame Sinuga ühendust, arutame plaani läbi ning teeme omapoolse pakkumise.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
kinnisvara pildistaminekinnisvara fotograafi pilt
Pärnu kinnisvara pildistamine
Eiffeli torn
Tallinna Raekoja plats (Jõulud 2017)
Tartu Raekoja plats (Jõulud 2017)
Hotell Draakon
Plasku