Kinnisvara pildistamine

Miks teha kinnisvarast kvaliteetseid fotosid?

  • Oled otsustanud kinnisvara müüki panna. Et kinnisvara väärtus peegelduks ka pildis, ei saa leppida lihtsate telefoni piltidega! Huviliste hulk on märkimisväärselt suurem, kui lased pildi teha professionaalsel fotograafil, kes lisaks pildistamisele oskab foto maagiliseks töödelda.
  • Soovid enda korterit/maja välja üürida. Potentsiaalsed rentnikud langetavad oma esimesed otsused pilte vaadates. Sellises faasis võivad mitmed huvilised ära kaduda, kui pildid pole piisavalt atraktiivsed.
kinnisvara piltkinnisvara foto

Kinnisvara fotograaf aitab koos mõelda, kuidas ja millal on mõistlik pilte teha. Kui soovid lisaks sisepiltidele ka välipilte, siis anna sellest meile ette teada. Sellisel juhul oskame valida parima kellaaja, millal kõige parem pilte teha.

Kvaliteetsed fotod kinnisvarast aitavad müügile/rendile tohutult kaasa. Meie kliendid on saanud korduvalt küsida palju paremat hinda, kui on lasnud oma varast teha korralikud pildid. Üldjuhul on siis ka müügiprotsess kiirem.

Kui oled kinnisvara arendaja, siis saame kinnisvara piltidele juurde pakkuda terviklahendust, kus lisaks piltidele saame valmistada veebilehe, pakkuda erinevaid turundusteenuseid ning vajadusel luua ka reklaamvideo.

Et Sinu järgmine KV.ee kuulutus paistaks silma uute piltidega, kirjuta meile ja leiame koos lahenduse.

kinnisvara pildistaminekinnisvara fotograafi pilt
logo

Telli kinnisvara fotograaf

Päringu saatmine on täiesti tasuta ning ei kohusta tellima.

"*" tähistab nõutud välja

This field is for validation purposes and should be left unchanged.