Veebimajutuse promokood

Kui oled tellimas veebimajutus.ee veebilehelt domeeni ning serverimajutust, siis meil on Sulle hea uudis. Kuna oleme Veebimajutuse partner, siis kasutades promokoodi PILTRUUDUS rakendub soodustus, kui olete endale sobiva serveriteenuse valinud. Soodustus rakendub veebimajutuse ning Tee-ise-veeb teenustele. Kodulehe majutuse teenuste kohta saad lugeda Veebimajutuse veebilehelt, kus toimib ka Veebimajutuse promokood.

Veebimajutus.ee on üks suurimaid domeeni ja serverimajutust pakkuv ettevõte. Samuti on tegu ühe suurima Euroopa domeenivalikuga teenusepakkujaga Eestis. Veebimajutus on (juriidilise nimega Elkdata OÜ) .ee domeenide akrediteeritud registripidaja, kes teenindab igapäevaselt kokku rohkem kui 25000 domeeni. Elkdata on veebimajutuse valdkonnas tegutsenud juba üle 18 aasta.

Veebimajutuse promokood

PILTRUUDUS

Selleks, et soodustust kasutada:

  • Tuleb valida endale sobiv domeen ning kontrollida, kas see on saadaval. Domeeni saab tellida siit.
  • Kui domeen valitud, tuleb valida endale sobiv serveriteenus. Tavaliselt valitakse selleks standard majutus e-posti ja kodulehele, kuna see on tavalise veebilehe jaoks täiesti piisav lahendus. Kui tunned, et vajad nõu, siis võta meiega ühendust ja aitame valida teie jaoks parima valiku.
  • Viimasena tuleks valida arveldusperiood. Selleks, et promokood PILTRUUDUS rakenduks on vajalik valida vähemalt 1 aastane arveldusperiood.
  • Seejärel maksa arve ära ning oledki oma kodulehe ise ära registreerinud. Sooduskood annab Sulle esimese aastale soodsama veebimajutuse.

Kui saame sind aidata kodulehe loomise või digiturundusega, siis võta meiega ühendust läbi all oleva kontaktvormi ja leiame Sulle parima lahenduse. Meie tehtud tööd leiad siit.